Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2019-06-28 10:15:05 13788

A virágok csodaszépek, elgyönyörködtem bennük.Ami a balkonkertészetet illeti, kipróbáltam. A saját nevelésű palántáim nem nőttek túl nagyra, elvittem egy barátnőmhöz, nála bezzeg nekieredt! A piacon vett palántán termett 8, azaz nyolc darab miniatűr paradicsom, szebb volt, mint amennyire praktikus. egy palántán véletlenül maradt meg, növésnek indult, várom mi lesz belőle.

A madárka szép rejtőszínt visel!

Előzmény:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2019-06-28 08:28:25 13787

lassan elvirágzik... :-((

ő jól érzi magát.. :-)

kis csemege... .-)))))

a fenyőfa sűrűjében született..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!