Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fishor Creative Commons License 2019-06-27 22:16:38 3856

Szia!

 

Nekem sima panellakásba lenne 270x240 es erkély falra. Annyi jó van, hogy az erkély be van üvegezve kívül is. De miért nem érheti eső meg szél? Másik oldalon 210x240 es erkélyfalon Avantgarde 7000 van. Az is ilyesmi, csak ott u alakú a merevítő de a méret ugyanez. Ott nincs gondom az esővel meg a széllel, habár erkély mivoltából az eső nem annyira éri. De miért nem érheti? Ablak, azért van hogy nr jöjjön be a hideg a szél meg az eső, meg a hang. :) 

 

Üdv: Fishor 

Előzmény:
kiss_atti Creative Commons License 2019-06-27 20:57:26 3855

Melléképületbe OK lesz.

 

Ha nem éri szél, vagy eső, ,majd figyelni kell a tájolására.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!