Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vellanyallat Creative Commons License 2019-06-25 12:35:29 1017

A zúgás biztosan nem egészséges. A melegedés 55-60 °C-ig igen.

Előzmény:
Imrehajcsi Creative Commons License 2019-04-11 11:54:11 1006

Üdv mindenkinek! Vásároltam egy 16W-os(100w-ot tud állítólag) sima E27-es LED Izzót, de már pár perc után tűz forró a hátsó 2/3-a, az első búra csak kissé melegszik. És van egy kis zúgása is, ha közel hajolunk hozzá. Ez az első led izzónk, ezért kérdezem, ez normális dolog? Félünk, hogy vagy a lámpa ég le tőle, vagy a lakás...:((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!