|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2019-05-29 15:10:16
|
3969
|
A magam részéről, mielőtt még méheim lettek volna, már akkor sem szerettem az akácot. Geil, csöpögős szirup. Mióta van saját mézem, a családom is áttért a vegyesre meg a napraforgóra, és amikor eladom azt a kis mennyiséget, amit pergetek, igyekszem mindenkit megismertetni az alternatívákkal. Vannak részsikerek. |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2019-05-29 14:28:37
|
3968
|
A probléma ott van, hogy a legtöbb fogyasztó szerint a cukrosodott méz hamis... Szóval igen sokat és igen sokaknak kell magyaráznia, hogy az a méz a kivétel, ami nem cukrosodott meg, ill. ami nem akác és folyékony, az melegítet és a melegítéssel elvesztette a pozitív tulajdonságainak a nagyrészét.
Éna magam részéröl próbálom mindenkinek elmagyarázni, hogy mi hogyan merre. |
|
Előzmény:
 |
Jam Clerk
2019-05-29 14:19:09
|
3967
|
Itt az ideje, hogy bővítsük a magyar fogyasztók ismereteit arról, milyen mézek léteznek a Szent Akácon túl ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|