Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cassano71 Creative Commons License 2019-05-21 22:17:26 497

Nagy bravúr lenne továbbmenni ezzel a kerettel. Szinte minden nagy ász hiányzik a finneknél, de a csapategység az jó amúgy, meg hát egy finn - svéd az mindig különleges. 

Előzmény:
Efendi (Gram) Creative Commons License 2019-05-21 14:59:45 496

Finnország feltöltötte a keretet idejekorán, szóval ha akart volna, se csatlakozhatott volna Aho. Még sérültet sem lehet pótolni, ha jól tudom. Pedig volt egy, Luostarinen.

 

Egyébként pedig gyengébb folytatás következett a csoportmeccseken. Második hely lesz a vége a mai vereséggel a németek ellen,

ami azt jelenti, hogy a másik ág harmadikja lesz az ellenfél a negyeddöntőben. Nagy eséllyel a sok NHL-essel felálló Svédország... Nem mi leszünk az esélyesek. (Ha fogalmazhatok első személyben ennyi év után...) Hiába, a varázslók nélkül nehéz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!