|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2019-05-21 00:36:55
|
9
|
Ha jol szamoltam 1000g NH4NO3bol 312 liter lesz. 1m3 korul szamoltam 1 l benzinre. Sokkal dragabb. Ahogy irtad mint az lpgt 7 baron cseppfolyosan erdemes.
A viz allitolag 25 fokon 700 l korul tud feloldani. |
|
A hozzászólás:
 |
naox
2019-05-20 23:36:06
|
8
|
cseppfolyós állapotban. POnt ez a lényeg, hogy az ammónia cseppfolyósítható, nem kell drága nagynyomású, nagyméretű palack, kábé csak annyi, mint az LPG-nél, csak egy kicsit nagyobb. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|