Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2019-05-20 20:53:22 39830

Nem ajánlanám a nyugtatót. Van, persze, de ha nagyon idős, ki tudja, hogy reagálna rá a szervezete.

Miért kell fürdetni? Ha átkeféled naponta, az nem lenne elég? esetleg szárazsampont, vagy szagtalan hintőport (talcumot) szórsz rá, és úgy keféled át.

Előzmény:
azidióták Creative Commons License 2019-05-20 16:01:42 39829

Üdvözlök minden  cicabarátot! Egy számomra  fontos kérdésben kérnék tanácsot. Van egy 17 éves cicám. Nagyon öreg már szegény, rengeteg törődést igényel, minden gondot  próbálunk megoldani általában sikerrel, egy kivétellel. Már nagyon meg kellene  fûrdetni, de mivel ezt eddig  maga  oldotta  meg,  tanácstalan vagyok. 30 eve vannak   cicáim,de eddig  csak  pár  hetes , utcán talált  cicákat  fürdettem,. Van valami enyhe  nyugtató, ami egy  kicsit lelassítaná a fürdés  idejére, de  nem  nagyon  ártalmas? Szóval minden ötlet jól  jönne, és elôre  is  köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!