|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2019-05-20 20:53:22
|
39830
|
Nem ajánlanám a nyugtatót. Van, persze, de ha nagyon idős, ki tudja, hogy reagálna rá a szervezete.
Miért kell fürdetni? Ha átkeféled naponta, az nem lenne elég? esetleg szárazsampont, vagy szagtalan hintőport (talcumot) szórsz rá, és úgy keféled át. |
|
Előzmény:
 |
azidióták
2019-05-20 16:01:42
|
39829
|
Üdvözlök minden cicabarátot! Egy számomra fontos kérdésben kérnék tanácsot. Van egy 17 éves cicám. Nagyon öreg már szegény, rengeteg törődést igényel, minden gondot próbálunk megoldani általában sikerrel, egy kivétellel. Már nagyon meg kellene fûrdetni, de mivel ezt eddig maga oldotta meg, tanácstalan vagyok. 30 eve vannak cicáim,de eddig csak pár hetes , utcán talált cicákat fürdettem,. Van valami enyhe nyugtató, ami egy kicsit lelassítaná a fürdés idejére, de nem nagyon ártalmas? Szóval minden ötlet jól jönne, és elôre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|