Igen, módosíts a beállításokon.
P0:fűtő mód kiválasztása P1: Hiszterézis : 0,1
Bátran leveheted 0,1 0C- ra! Sűrűbben fog kapcsolni, de csökken majd a hőlengés.
P2: Maximálisan megengedett legnagyobb hőmérséklet határértéke 110
Csak a beállítható legmagasabb értéket korlátozza. Magyarul nem enged magasabb értéket beállítani a hőfokszabályzó menüben. Felesleges sallang! Állítsd a gyári határértékre. P3: Minimálisan megengedett legkisebb hőmérséklet határértéke -50
Ugyan az, mint fentebb, csak itt a beállítható minimumra van hatással. P4: hőfok kompenzáció szenzor finomhangolás: -0,2 c
Akkor állítsd csak, ha tudod, milyen irányban és mennyit "hazudik"!
P5: Indulási késleltetés: 0p P6: magas hőfok riasztás OFF
Nem riaszt! Nincs is külön riasztás kimenete. Csak 3 vízszintes vonalat mutat és kikapcsolja a fűtést! Szintén felesleges sallang! Ne használd ezt a funkciót, mert csak felesleges kavarodást okozhat!
A gagyi hő- és -páramérők közül én sem tudom melyiknek lehetne hinni. Valószínűleg egyiknek sem! |