Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2019-05-15 19:21:32 22728

Igen, módosíts a beállításokon.

 

P0:fűtő mód kiválasztása
P1: Hiszterézis :                                               0,1

  Bátran leveheted 0,1 0C- ra! Sűrűbben fog kapcsolni, de csökken majd a hőlengés.


P2: Maximálisan megengedett legnagyobb hőmérséklet határértéke         110

Csak a beállítható legmagasabb értéket korlátozza. Magyarul nem enged magasabb értéket beállítani a hőfokszabályzó menüben. Felesleges sallang! Állítsd a gyári határértékre.
P3: Minimálisan megengedett legkisebb hőmérséklet határértéke      -50

Ugyan az, mint fentebb, csak itt a beállítható minimumra van hatással.
P4: hőfok kompenzáció szenzor finomhangolás:  -0,2 c

Akkor állítsd csak, ha tudod, milyen irányban és mennyit "hazudik"!

P5: Indulási késleltetés:                                   0p
P6: magas hőfok riasztás                                  OFF

 
Nem riaszt! Nincs is külön riasztás kimenete. Csak 3 vízszintes vonalat mutat és kikapcsolja a fűtést! Szintén felesleges sallang! Ne használd ezt a funkciót, mert csak felesleges kavarodást okozhat!

 

 

A gagyi hő- és -páramérők közül én sem tudom melyiknek lehetne hinni.
Valószínűleg egyiknek sem!

A hozzászólás:
Dobi Kálmán Pit-dog Creative Commons License 2019-05-15 15:50:07 22725

vásároltam egy geratherm classic lázmérőt :

ami középen elhejezve 37,2 mutat

a digitális (emos thermo-hygrometer)

ugyan ott 37,7  a szenzor pedig 37,6 ot mutat 

 

a w1209 termosztát

beállitás 

P0:fűtő mód kiválasztása
P1: Hiszterézis :                                               0,3
P2: Maximálisan megengedett legnagyobb         38c
P3: Minimálisan megengedett legkisebb             27c
P4: hőfok kompenzáció szenzor finomhangolás:  -0,2 c
P5: Indulási késleltetés:                                   0p
P6: magas hőfok riasztás                                  38c

 

ÁLLITSAK? MI LEHET AZ IGAZ?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!