Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2019-05-14 19:12:00 22724

Szia!

Sokfajta keltetőgép elektronikát javítottam már, többek között Minimaxot is, de ez a változat még nem járt a műhelyemben. Ezért csak tippelni tudok. Szerintem a "P" a programozás gomb, az "M" pedig a memória. Ezzel tudod változtatás esetén eltárolni az új értéket.
Hangsúlyozom, csak tipp!

A hozzászólás:
imihb Creative Commons License 2019-05-14 14:36:52 22723

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni tőletek.

Most kaptam egy Zoltánfi féle Mini.Max keltetőgépet,persze használati nélkűl.

Az alap dolgokat tudom rajta,viszont van rajta egy P betű,mellette 3 led és egy kis nyomógomb és egy M betű.

No most a P nyomógombbal át lehet váltani az egyforma 3 led között,és pár másodperc múlva világít az M nevű led(ilyenkor már nem lehet elállítani az előbb említett szerintem programról kb 5 percig,majd kialszik az M és minden eredetiben mehet tovább),ellenben egyenlőre nem látom még ennek milyen funkciója lenne.

Valakinek esetleg lenne hozzá használati utasítása ahol ezeket leirja,vagy találkoztatok már hasonlóval?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!