|
|
|
|
 |
Chik Fan
2019-05-14 19:12:00
|
22724
|
Szia!
Sokfajta keltetőgép elektronikát javítottam már, többek között Minimaxot is, de ez a változat még nem járt a műhelyemben. Ezért csak tippelni tudok. Szerintem a "P" a programozás gomb, az "M" pedig a memória. Ezzel tudod változtatás esetén eltárolni az új értéket. Hangsúlyozom, csak tipp! |
|
A hozzászólás:
 |
imihb
2019-05-14 14:36:52
|
22723
|
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Most kaptam egy Zoltánfi féle Mini.Max keltetőgépet,persze használati nélkűl.
Az alap dolgokat tudom rajta,viszont van rajta egy P betű,mellette 3 led és egy kis nyomógomb és egy M betű.
No most a P nyomógombbal át lehet váltani az egyforma 3 led között,és pár másodperc múlva világít az M nevű led(ilyenkor már nem lehet elállítani az előbb említett szerintem programról kb 5 percig,majd kialszik az M és minden eredetiben mehet tovább),ellenben egyenlőre nem látom még ennek milyen funkciója lenne.
Valakinek esetleg lenne hozzá használati utasítása ahol ezeket leirja,vagy találkoztatok már hasonlóval?
Segítségeteket előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|