|
|
|
|
 |
ötfelezős
2019-06-01 18:42:51
|
162
|
"volt egy szakasz az ország keleti részen ami 750 KV-os volt"
Azaz volt, mikor kettő darab 750 kV-os távvezeték volt az országban? |
|
A hozzászólás:
 |
metalhammer
2019-05-13 14:05:54
|
160
|
Illetve sok helyen régen 400 KV-os volt az ilyen oszlop de ma már nemigen adnak annyit rajta csak 100 KV-ot, illetve volt egy szakasz az ország keleti részen ami 750 KV-os volt. |
|
Előzmény:
 |
metalhammer
2019-05-13 14:01:38
|
159
|
Az ilyen oszlopokon elvileg 100 KV mehet, bár tudni kellene a pontos helyet mert lehet nincs annyi csak 22 KV. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|