|
|
|
|
 |
Ny.E
2019-07-08 15:27:56
|
166
|
De a lényege az lenne a kérdésemnek, hogy mit okozhat ez a vezeték? Annyi mindent olvastam már a témában.......egyrészt ijesztő, másrészt kicsit hisztérikusnak tűnik. |
|
 |
Ny.E
2019-07-08 13:45:50
|
164
|
Szia. Kicsit késve...... megnéztem 400 kv, ez a vezeték megy Litér Hévíz között. |
|
 |
metalhammer
2019-05-13 14:05:54
|
160
|
Illetve sok helyen régen 400 KV-os volt az ilyen oszlop de ma már nemigen adnak annyit rajta csak 100 KV-ot, illetve volt egy szakasz az ország keleti részen ami 750 KV-os volt. |
|
A hozzászólás:
 |
metalhammer
2019-05-13 14:01:38
|
159
|
Az ilyen oszlopokon elvileg 100 KV mehet, bár tudni kellene a pontos helyet mert lehet nincs annyi csak 22 KV. |
|
Előzmény:
 |
Ny.E
2019-03-21 15:57:37
|
154
|
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy a képen látható vezeték - oszlop hány kv-os?
A háztól kb. 20-30 méterre lehet a vezeték az oszlop pedig úgy 200 méter.
Nagyon köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|