|
|
|
|
 |
Chik Fan
2019-05-14 09:40:16
|
22719
|
Szia!
Digitális hő és páramérő pontos mérésre nem jo. Analóg kell.
Bocsi, de vitába szállok veled! Ha egy hőmérő/páramérő vagy "akármimérő" teljesíti a vele szemben elvárható követelményeket, (legyen kellően pontos, érzékeny, könnyen leolvasható, stb, stb) az jó hőmérő.
Ha nem, az rossz!
Akár analóg, akár digitális, akár kínai, akár svájci! (A kínai termékek között is lehet jó. (A kici-ócó viszont jó eséllyel nem az a kategória.) Csak egy a lényeg, az adott célra alkalmas legyen! |
|
A hozzászólás:
 |
Sam711
2019-05-13 11:49:46
|
22718
|
| Digitális hő és páramérő pontos mérésre nem jo. Analóg kell. Keltető hőmérő, ahhoz tudod kalibrálni a termosztátot. Analóg pára mérő, amit vizes ruhával kalibrálni kell. Ha a digitális után mész, nagyon rossz lesz a kelési arányod, ha egyáltalán kikelne. Néztem a párologtató edényeket. Nem víz mennyiség kell, hanem nagyobb víz felület. |
|
Előzmény:
 |
Dobi Kálmán Pit-dog
2019-05-11 12:06:57
|
22716
|
Kicseréltem egy 3cm es alu tàlcára igy jobb köszi.
Hőfokokról: minek lehett hinni?
Termosztát szenzor középen van38,6 kapcsol ki 38,3be
Bent van a digitális hőmérő méri a gép körüli hőt és párát 37,7 -37,9 közöt mozog
Ezen is van szenzor az 37,3-37,6 közti érték van ugy hogy rajta van a termosztát szenzoron |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|