|
|
|
|
 |
Ny.E
2019-07-08 14:03:45
|
165
|
Szia. Ne haragudj, nem pontosan értem amit kérdezel. ( Litér-Hévíz vezeték, 400kv ) |
|
A hozzászólás:
 |
ötfelezős
2019-05-12 15:19:14
|
157
|
Legegyszerűbb lenne, ha már nem akarod elárulni a telek koordinátáit (érthető), megnézni az egyik keresztutcát, és megmondani, hogy X helységben Y utcát, ami keresztez... |
|
Előzmény:
 |
Ny.E
2019-03-21 15:57:37
|
154
|
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy a képen látható vezeték - oszlop hány kv-os?
A háztól kb. 20-30 méterre lehet a vezeték az oszlop pedig úgy 200 méter.
Nagyon köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|