Keresés

Részletes keresés

Sam711 Creative Commons License 2019-05-13 11:49:46 22718
Digitális hő és páramérő pontos mérésre nem jo. Analóg kell. Keltető hőmérő, ahhoz tudod kalibrálni a termosztátot. Analóg pára mérő, amit vizes ruhával kalibrálni kell. Ha a digitális után mész, nagyon rossz lesz a kelési arányod, ha egyáltalán kikelne. Néztem a párologtató edényeket. Nem víz mennyiség kell, hanem nagyobb víz felület.
A hozzászólás:
Dobi Kálmán Pit-dog Creative Commons License 2019-05-11 12:06:57 22716

Kicseréltem egy 3cm es alu tàlcára igy jobb köszi.

Hőfokokról: minek lehett hinni?

Termosztát szenzor középen van38,6 kapcsol ki 38,3be

Bent van a digitális hőmérő méri a gép körüli hőt és párát 37,7 -37,9 közöt mozog 

Ezen is van szenzor az 37,3-37,6 közti érték van ugy hogy rajta van a termosztát szenzoron

Előzmény:
Pintade Creative Commons License 2019-05-11 10:16:31 22715

De lehet még párásítót beleszerelni is (költséges)

 

És hűtéskor vizet permetezni rájuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!