|
|
|
|
 |
Sam711
2019-05-13 11:49:46
|
22718
|
| Digitális hő és páramérő pontos mérésre nem jo. Analóg kell. Keltető hőmérő, ahhoz tudod kalibrálni a termosztátot. Analóg pára mérő, amit vizes ruhával kalibrálni kell. Ha a digitális után mész, nagyon rossz lesz a kelési arányod, ha egyáltalán kikelne. Néztem a párologtató edényeket. Nem víz mennyiség kell, hanem nagyobb víz felület. |
|
A hozzászólás:
 |
Dobi Kálmán Pit-dog
2019-05-11 12:06:57
|
22716
|
Kicseréltem egy 3cm es alu tàlcára igy jobb köszi.
Hőfokokról: minek lehett hinni?
Termosztát szenzor középen van38,6 kapcsol ki 38,3be
Bent van a digitális hőmérő méri a gép körüli hőt és párát 37,7 -37,9 közöt mozog
Ezen is van szenzor az 37,3-37,6 közti érték van ugy hogy rajta van a termosztát szenzoron |
|
Előzmény:
 |
Pintade
2019-05-11 10:16:31
|
22715
|
De lehet még párásítót beleszerelni is (költséges)
És hűtéskor vizet permetezni rájuk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|