|
|
|
|
 |
Dobi Kálmán Pit-dog
2019-05-11 12:06:57
|
22716
|
Kicseréltem egy 3cm es alu tàlcára igy jobb köszi.
Hőfokokról: minek lehett hinni?
Termosztát szenzor középen van38,6 kapcsol ki 38,3be
Bent van a digitális hőmérő méri a gép körüli hőt és párát 37,7 -37,9 közöt mozog
Ezen is van szenzor az 37,3-37,6 közti érték van ugy hogy rajta van a termosztát szenzoron |
|
A hozzászólás:
 |
Pintade
2019-05-11 10:16:31
|
22715
|
De lehet még párásítót beleszerelni is (költséges)
És hűtéskor vizet permetezni rájuk. |
|
Előzmény:
 |
Dobi Kálmán Pit-dog
2019-05-11 07:09:29
|
22713
|
Helló.
Kis segitséget kérnék.
Épitetem egy gépet hungarocel dobozbol,
Métete 440mm x390mm x 300mm(magas).
Hőkapcsoló: w1209 es digitális termosztát,

Fűtés: 42w halogén izzó.

És egy digitális hő és páramérő

Nem tudom hogy tudnám emelni a párát átlag 50-62% 
3 edény viz van benne,a ventik arra irányulnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|