Keresés

Részletes keresés

Dobi Kálmán Pit-dog Creative Commons License 2019-05-11 12:06:57 22716

Kicseréltem egy 3cm es alu tàlcára igy jobb köszi.

Hőfokokról: minek lehett hinni?

Termosztát szenzor középen van38,6 kapcsol ki 38,3be

Bent van a digitális hőmérő méri a gép körüli hőt és párát 37,7 -37,9 közöt mozog 

Ezen is van szenzor az 37,3-37,6 közti érték van ugy hogy rajta van a termosztát szenzoron

A hozzászólás:
Pintade Creative Commons License 2019-05-11 10:16:31 22715

De lehet még párásítót beleszerelni is (költséges)

 

És hűtéskor vizet permetezni rájuk.

Előzmény:
Dobi Kálmán Pit-dog Creative Commons License 2019-05-11 07:09:29 22713

Helló.

Kis segitséget kérnék.

Épitetem egy gépet hungarocel dobozbol,

Métete 440mm x390mm x 300mm(magas).

Hőkapcsoló: w1209 es digitális termosztát,

Fűtés: 42w halogén izzó.

És egy digitális hő és páramérő 

Nem tudom hogy tudnám emelni a párát átlag 50-62% 

3 edény viz van benne,a ventik arra irányulnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!