Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-05-10 06:52:25 20

Akkro esetleg azt lehet megpróbálni, hogy a kimenő oldalon meglazítod kicsit a hollandert, hátha ott kinyomja, de mindenképp mennie kell akkor a szivattyúnak.

Előzmény:
kacagógerle Creative Commons License 2019-05-09 10:11:12 19

Úgy eldugták a légtelenítőt a C18-on, hogy nem találom.:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!