Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
R_A_ Creative Commons License 2019-05-08 20:51:33 36

Ha nulláról indulsz, akkor én a helyedben csak a Z mountban gondolkodnék.

Ha kitben veszed a gépet, akkor lesz benne ftz és lehet játszani a régi obikkal, de szerintem ne arra építs.

Előzmény:
oil120 Creative Commons License 2019-05-08 19:18:17 35

Sziasztok,

 

Pana M43-as rendszerről jönnék át, ha sikerült eladnom a gépem és obikat.

Milyen lencséket ajánlanátok, hogy vegyek, illetve az ftz-re ruházzak-e be?

Portré, street, tárgyfotóra lenne főként.

Köszke

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!