Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-05-08 07:21:27 16

Pirossal bekarikáztam a légtelenítőt:

Ez nem régi kivitel, de mindegyiken hasonló helyen kell lennie, mert nyilván a hőcserélő vízkörének magas pontján van.

Előzmény:
kacagógerle Creative Commons License 2019-05-07 23:21:45 14

Itt nincs szabályozva a radiátorokba menő víz, mivel nincs sehol csap. Megy amennyi megy.:-)

A burkolatot már levettem, de a légtelenítőt nem találom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!