|
|
|
|
 |
CBNora
2019-05-07 18:10:25
|
87174
|
Lehet, hogy összevissza is pisil, csak azt kint nem látod.
A lelkének valószínűleg nem tett jót a kitelepítés. Vagy a fene tudja, mi baja lehet még, hisz láttad a filmet. |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2019-05-07 15:40:30
|
87173
|
Gondoltunk csak mivel inkabb valami lelki eredetunek gondoljuk meg mas egyebb baj nem latszik rajta meg nem vittuk. Betegsegbol miért pont kanapera meg a vackaba pisil miert nem osszevissza?
|
|
Előzmény:
 |
CBNora
2019-05-07 13:00:40
|
87172
|
Valószínűleg az a kanapéra pisilő izé. Nem gondoltatok rá, hogy megmutatjátok állatorvosnak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|