|
|
|
|
 |
CBNora
2019-05-07 13:00:40
|
87172
|
Valószínűleg az a kanapéra pisilő izé. Nem gondoltatok rá, hogy megmutatjátok állatorvosnak? |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2019-05-07 12:27:58
|
87171
|
A multkor kanapera pisilo cica azota kint lakik. Ket honapja nem volt kulonos esemeny kb 2 het alatt felfogta mostmar o nem johet be. A teraszon egy regi nagy alomtalban egy pulcsinkon alsuik. Harom napja azt vesszuk eszre hogy nem fekszik a helyen hanem alabtorlon. Es latjuk hogy a pulcsira ra van pisilve. Ket honap alatt mar volt jopar hidegebb idoszak igy nem tudom elkepzelni hogy felfazott vagy ilyesmi. Most akkor az a kanapera pisilo ize jott ra megint vagy mi? Ivartalanitott lanycica. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|