|
|
|
|
 |
Tibbe
2019-05-05 22:15:11
|
39824
|
A kiscicáknál (kiskutyáknál ) mindig kell pár nap, amig leszárad a köldökükről a "zsinór", amin keresztül a méhlepényből táplálkoztak születésükig. Most ne piszkáld!
Nem azért pusztult el az egyik, mert maceráltad a köldökzsinórját? |
|
A hozzászólás:
 |
Szálkai Noémi Lilla
2019-05-05 21:11:09
|
39823
|
Sziasztok!
Tegnap nehézkesen ugyan, de közösen megszültünk a cicámmal 3 kis jövevényt. Amelyből 2 maradt meg, mert az elsőt nem tudtam megmenteni (köldöksérv.)😪 A problémám az lenne, hogy úgy látom, a másik 2nél is az van. De nekik minimális a mérete. Nagyon sok helyen olvastam már a sérvről. Gondoltam rákérdezek itt, mire számíthatok. Abban bízom, hogy még picurkák és helyre jöhet műtét nélkül. 0,5 mm alatt van a mérete. Tegnap este amikor születtek nagyon megijedtem mert sosem volt még ilyen, pedig bábáskodtam már párszor. Az akkori állapothoz képest is jobb a helyzet, mert kisebb lett, úgyhogy bizakodom. Minden infóért tapasztalatért hálás lennék. Köszönöm 😊 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|