Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2019-05-05 15:33:43 3

Szia !

 

Csak egy laikus elmélkedése!

A házban a többi gázfogyasztó teljes lánggal üzemel? Arra gondoltam , hogy esetleg nincs-e részlegesen eldugulva a gázvezeték .

Előzmény:
FazeLaci Creative Commons License 2019-05-05 09:42:49 -

Sziasztok,

 

FÉG c24-es cirkó gázkazán. Őrláng, keringető szivattyú jól működik. Fűtési igénykor a fűtő lángot ráadja, majd nehány másodperc múlva visszaszabáályozza minimálisra. Közben a keringető szivattyú végig jár. Idősödő, de évente karbantartott kazán. Mit gondoltok mire számítsak, mi lehet a gond? Mit javasoltok?

Köszönettel, Laci 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!