Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Asus3 Creative Commons License 2019-05-05 15:23:48 2

Nem levegős?

Előzmény:
FazeLaci Creative Commons License 2019-05-05 13:09:54 1

Koszi! Igen, azt elfelejtettem írni, hogy azzal kezdtem, hogy megnéztem, hagy van-e benne elég víz. És igen van benne, kb 2 bar nyomás. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!