Keresés

Részletes keresés

C2G Creative Commons License 2019-04-27 10:42:53 39822

Szia! 

Nagyon picike még a cica, sajnos ez a kor még nagyon kritikus náluk. Nem ismerem az előzményeket, hogy hogy került hozzád, és hogy szoptatta-e az anyukája.Hasmenés,láz vagy egyéb tünete nincs? Tejet semmiképp ne adj neki, maximum kecsketejet, vagy cicatápszert. Szerintem meg kéne mutatni dokinak, mert sok nagyon veszélyes és fertőző betegsége lehet. Addig is szerintem szeparáld el a többi állattól.

Meg lehet próbálni neki valami vitamint és immunerősítő adni, például Béres Minerva cseppet.

Remélem jobban lesz a kis csöppség

Tibbe Creative Commons License 2019-04-26 22:15:52 39821

FIP-es lehet, de ez fertőző.

http://www.abcdcatsvets.org/wp-content/uploads/2015/09/HU_FIP_Macskak_fertozo_hashartyagyulladasa.pdf

mental asylum Creative Commons License 2019-04-26 18:29:43 39820

Szia!

 

Szerintem valami hiánya lehet. Akkor szokták azt nyalogatni amiben azt érzik, hogy az van benne.

Mi lehet a betonba? Csak valami ásványi anyag.

Ennyit tudok mondani.

Bízzunk benne, hogy jár erre valaki, aki nagyobb anyagismerettel rendelkezik és tud segíteni.

 

Üdv!

A hozzászólás:
Old-Suttyohand Creative Commons License 2019-04-26 16:26:32 39819

Sziasztok!

Szeretnék kérni tőletek tanácsot. Tapasztalt vagyok macskatartásban, de ilyet még nem láttam.

Van egy 8 hetes nőstény cicám. 2 hete van nálam.

Másfél hete kezdődött egyik pillanatról a másikra, hogy gubbaszt, bágyadt, aluszékony, a betont nyalogatja.
Viszont iszik valamennyi vizet, tejet és konzerv kaját is eszik.

Egyik nap ilyen, másik nap pedig semmi baja. Mintha kicserélték volna.
Játszik a többiekkel, vidám, barátkozik a többi macskával.

Aztán pár nap múlva megint visszaesik.

Szerintem így első ránézésre nem fejlődik ahogy kell.

Még nincs ivartalanítva. De most ez a legkisebb problémája jelenleg.

Mi lehet a baja? Találkozott valaki már ilyennel?

Előre is Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!