Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2019-04-28 20:45:56 2282

És egy kisebb vagyon felújítani a motort!

A hozzászólás:
KiDs57 Creative Commons License 2019-04-26 11:58:07 2281

Szia!

2001-2007 között ugyanaz a blokk (YD22), csak 2003.10. hónaptól más környezetben: vezérlés, turbó, stb. A blokk kb. örök életű (ha megkapta, amit kell: olaj-, szűrőcserék). Ami körülötte van, az több-kevesebb kivétellel mind megzakkanhat 200ekm után (mindkét változatnál). Nagyon függ attól, hogy mennyire vigyáztak rá.

üdv

Előzmény:
8x57js Creative Commons License 2019-04-22 18:45:23 2280

SZIASZTOK!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen különbségek vannak a 116Le és a 136 le-s motorok között.

Melyiket érdemesebb választani, vagy teljesen mindegy? Mindegyikkel lehet gond bőven?

 

2008 utáni tudom jobb...de az nyilván sokkal drágább is.

 

A régebbi motorok közül melyiket érdemesebb választani?

 

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!