|
|
|
|
 |
harpi3
2019-04-28 20:45:56
|
2282
|
És egy kisebb vagyon felújítani a motort! |
|
A hozzászólás:
 |
KiDs57
2019-04-26 11:58:07
|
2281
|
Szia!
2001-2007 között ugyanaz a blokk (YD22), csak 2003.10. hónaptól más környezetben: vezérlés, turbó, stb. A blokk kb. örök életű (ha megkapta, amit kell: olaj-, szűrőcserék). Ami körülötte van, az több-kevesebb kivétellel mind megzakkanhat 200ekm után (mindkét változatnál). Nagyon függ attól, hogy mennyire vigyáztak rá.
üdv |
|
Előzmény:
 |
8x57js
2019-04-22 18:45:23
|
2280
|
SZIASZTOK!
Olyan kérdésem lenne, hogy milyen különbségek vannak a 116Le és a 136 le-s motorok között.
Melyiket érdemesebb választani, vagy teljesen mindegy? Mindegyikkel lehet gond bőven?
2008 utáni tudom jobb...de az nyilván sokkal drágább is.
A régebbi motorok közül melyiket érdemesebb választani?
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|