Keresés

Részletes keresés

Kempingez Creative Commons License 2019-04-23 21:21:53 3955

Nem, simán olajfesték hígítóval, vagy lakkbenzinnel. Mivel belül nem festünk kaptárat, tökmindegy. Bár a lakkbenzinnel nem ajánlatos hígítani  mivel a festék porlad, fogni fog mint a meszelt fal. Nem kell ezt túlparázni, a festék úgy sem fogja hosszútávon megvédeni a kaptárakat.:) 

Kimégy a piacra és veszel az ukrántól "zebrás" festéket, az is megteszi. Vagy nem ? :) Az utóbbi tíz éveben olyat használok, nincs vele semmi baj. 

 

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2019-04-23 18:43:57 3954

Ha a "hagyományos olajfesték" alatt lenolajkencével higíthatóra gondolsz, akkor igen.

Előzmény:
Kempingez Creative Commons License 2019-04-23 14:47:44 3953

Lehet egyszerűen hagyományos olajfestékkel befesteni, a méhészek általában a szürke, zöld, sárga színeket szokták használni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!