Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2019-04-22 16:57:08 39817

nagy valószínűséggel az ismeretlen szag lehet az ok, meg lehetséges, hogy kapott a doktortól valami B vitamin tartalmú injekciót is erősítőként, attól pedig mindenkinek büdös a kipárolgása.

Majd helyreáll a rend, de én azért lehetőleg nem tartanám mindenáron együtt őket 1-2 napig.

A hozzászólás:
molnarzsuzsa Creative Commons License 2019-04-22 12:24:06 39816

Köszönöm CBNora! Mi is csak erre tudunk gondolni, de szerinted utána vissza áll a régi"együttalvós" viszonyuk? Jó lenne, de nem tudjuk mi lehet a másik cica baja!?

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2019-04-22 12:01:50 39815

Biztos bevett valami idegen szagot az állatorvosnál.

A miénken én is napokig érzek egy jellegzetes illatot, miután hazajövünk az állatorvostól, pedig az én szaglásom nagyságrendekkel gyengébb, mint egy macskáé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!