|
|
|
|
 |
Tibbe
2019-04-22 16:57:08
|
39817
|
nagy valószínűséggel az ismeretlen szag lehet az ok, meg lehetséges, hogy kapott a doktortól valami B vitamin tartalmú injekciót is erősítőként, attól pedig mindenkinek büdös a kipárolgása.
Majd helyreáll a rend, de én azért lehetőleg nem tartanám mindenáron együtt őket 1-2 napig. |
|
A hozzászólás:
 |
molnarzsuzsa
2019-04-22 12:24:06
|
39816
|
Köszönöm CBNora! Mi is csak erre tudunk gondolni, de szerinted utána vissza áll a régi"együttalvós" viszonyuk? Jó lenne, de nem tudjuk mi lehet a másik cica baja!? |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2019-04-22 12:01:50
|
39815
|
Biztos bevett valami idegen szagot az állatorvosnál.
A miénken én is napokig érzek egy jellegzetes illatot, miután hazajövünk az állatorvostól, pedig az én szaglásom nagyságrendekkel gyengébb, mint egy macskáé. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|