|
|
|
|
 |
molnarzsuzsa
2019-04-22 12:24:06
|
39816
|
Köszönöm CBNora! Mi is csak erre tudunk gondolni, de szerinted utána vissza áll a régi"együttalvós" viszonyuk? Jó lenne, de nem tudjuk mi lehet a másik cica baja!? |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2019-04-22 12:01:50
|
39815
|
Biztos bevett valami idegen szagot az állatorvosnál.
A miénken én is napokig érzek egy jellegzetes illatot, miután hazajövünk az állatorvostól, pedig az én szaglásom nagyságrendekkel gyengébb, mint egy macskáé. |
|
Előzmény:
 |
molnarzsuzsa
2019-04-22 11:10:31
|
39814
|
Kedves Tibbe! A füvet hányta vissza, ahogy szokta mindig. A hányás után tüsszögött nagyokat, és hunyorgott, és csak járkált, nem találta a helyét. A hunyorgás, a prüszkölés, a nyugtalanság miatt vittük ügyeletre, én arra gondoltam, hogy hányásnál felszippanthatott vakamit az orrába. Az orvos azt mondta, hogy akkor fokyanatosan tüsszögne, allergiát feltételezett és adott 2 injekciót allergiára. Ennek másfél napja, eszik, pisil, ivást nem szoktunk egyébként se látni, csak lassú, inkább fekszik, de figyel a neszekre, és csak a másik fúj rá, ő szeretne odamenni a másikhoz, de már nem mer. Mintha idegen cicát hoztunk volna vissza az orvostól, úgy viselkedik az itthon maradott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|