|
|
|
|
 |
CBNora
2019-04-22 12:01:50
|
39815
|
Biztos bevett valami idegen szagot az állatorvosnál.
A miénken én is napokig érzek egy jellegzetes illatot, miután hazajövünk az állatorvostól, pedig az én szaglásom nagyságrendekkel gyengébb, mint egy macskáé. |
|
A hozzászólás:
 |
molnarzsuzsa
2019-04-22 11:10:31
|
39814
|
Kedves Tibbe! A füvet hányta vissza, ahogy szokta mindig. A hányás után tüsszögött nagyokat, és hunyorgott, és csak járkált, nem találta a helyét. A hunyorgás, a prüszkölés, a nyugtalanság miatt vittük ügyeletre, én arra gondoltam, hogy hányásnál felszippanthatott vakamit az orrába. Az orvos azt mondta, hogy akkor fokyanatosan tüsszögne, allergiát feltételezett és adott 2 injekciót allergiára. Ennek másfél napja, eszik, pisil, ivást nem szoktunk egyébként se látni, csak lassú, inkább fekszik, de figyel a neszekre, és csak a másik fúj rá, ő szeretne odamenni a másikhoz, de már nem mer. Mintha idegen cicát hoztunk volna vissza az orvostól, úgy viselkedik az itthon maradott. |
|
Előzmény:
 |
Tibbe
2019-04-22 09:00:43
|
39813
|
azt nem írtad, mit mondott az orvos? az sem egyértelmű. hogy emiatt vitted el, vagy azóta hány, mióta az orvosnál volt.
A tünetek nekem mérgezés gyanúsak. De, ha fújnak egymásra, ne tartsd őket egy helységbe, zárd őket külön.
Ha nem esznek pár napig az nem gond, ellenben inni muszáj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|