Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2019-04-22 12:01:50 39815

Biztos bevett valami idegen szagot az állatorvosnál.

A miénken én is napokig érzek egy jellegzetes illatot, miután hazajövünk az állatorvostól, pedig az én szaglásom nagyságrendekkel gyengébb, mint egy macskáé.

A hozzászólás:
molnarzsuzsa Creative Commons License 2019-04-22 11:10:31 39814

Kedves Tibbe! A füvet hányta vissza, ahogy szokta mindig. A hányás után tüsszögött nagyokat, és hunyorgott, és csak járkált, nem találta a helyét. A hunyorgás, a prüszkölés, a nyugtalanság miatt vittük ügyeletre, én arra gondoltam, hogy hányásnál felszippanthatott vakamit az orrába. Az orvos azt mondta, hogy akkor fokyanatosan tüsszögne, allergiát feltételezett és adott 2 injekciót allergiára. Ennek másfél napja, eszik, pisil, ivást nem szoktunk egyébként se látni, csak lassú, inkább fekszik, de figyel a neszekre, és csak a másik fúj rá, ő szeretne odamenni a másikhoz, de már nem mer. Mintha idegen cicát hoztunk volna vissza az orvostól, úgy viselkedik az itthon maradott.

Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2019-04-22 09:00:43 39813

azt nem írtad, mit mondott az orvos? az sem egyértelmű. hogy emiatt vitted el, vagy azóta hány, mióta az orvosnál volt.

A tünetek nekem mérgezés gyanúsak. De, ha fújnak egymásra, ne tartsd őket egy helységbe, zárd őket külön.

Ha nem esznek pár napig az nem gond, ellenben inni muszáj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!