Keresés

Részletes keresés

molnarzsuzsa Creative Commons License 2019-04-22 11:10:31 39814

Kedves Tibbe! A füvet hányta vissza, ahogy szokta mindig. A hányás után tüsszögött nagyokat, és hunyorgott, és csak járkált, nem találta a helyét. A hunyorgás, a prüszkölés, a nyugtalanság miatt vittük ügyeletre, én arra gondoltam, hogy hányásnál felszippanthatott vakamit az orrába. Az orvos azt mondta, hogy akkor fokyanatosan tüsszögne, allergiát feltételezett és adott 2 injekciót allergiára. Ennek másfél napja, eszik, pisil, ivást nem szoktunk egyébként se látni, csak lassú, inkább fekszik, de figyel a neszekre, és csak a másik fúj rá, ő szeretne odamenni a másikhoz, de már nem mer. Mintha idegen cicát hoztunk volna vissza az orvostól, úgy viselkedik az itthon maradott.

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2019-04-22 09:00:43 39813

azt nem írtad, mit mondott az orvos? az sem egyértelmű. hogy emiatt vitted el, vagy azóta hány, mióta az orvosnál volt.

A tünetek nekem mérgezés gyanúsak. De, ha fújnak egymásra, ne tartsd őket egy helységbe, zárd őket külön.

Ha nem esznek pár napig az nem gond, ellenben inni muszáj.

Előzmény:
molnarzsuzsa Creative Commons License 2019-04-21 21:00:33 39812

Segítsetek! A nagyobb cicát elvittük orvoshoz, nem tudjuk mi a baja, zöld hányása után órák óta csak járkál és hunyorog, picit prüszköl is, és mi lehet, hogy amióta hazaértünk a másik cica fúj rá, aki addig életében nem fújt még. Ennek 1 napja. Nem esznek, nem is isznak rendesen, idegesek és mi is. Köszönöm előre a tanácsokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!