Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2019-04-22 09:00:43 39813

azt nem írtad, mit mondott az orvos? az sem egyértelmű. hogy emiatt vitted el, vagy azóta hány, mióta az orvosnál volt.

A tünetek nekem mérgezés gyanúsak. De, ha fújnak egymásra, ne tartsd őket egy helységbe, zárd őket külön.

Ha nem esznek pár napig az nem gond, ellenben inni muszáj.

A hozzászólás:
molnarzsuzsa Creative Commons License 2019-04-21 21:00:33 39812

Segítsetek! A nagyobb cicát elvittük orvoshoz, nem tudjuk mi a baja, zöld hányása után órák óta csak járkál és hunyorog, picit prüszköl is, és mi lehet, hogy amióta hazaértünk a másik cica fúj rá, aki addig életében nem fújt még. Ennek 1 napja. Nem esznek, nem is isznak rendesen, idegesek és mi is. Köszönöm előre a tanácsokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!