|
|
|
|
 |
Tibbe
2019-04-22 09:00:43
|
39813
|
azt nem írtad, mit mondott az orvos? az sem egyértelmű. hogy emiatt vitted el, vagy azóta hány, mióta az orvosnál volt.
A tünetek nekem mérgezés gyanúsak. De, ha fújnak egymásra, ne tartsd őket egy helységbe, zárd őket külön.
Ha nem esznek pár napig az nem gond, ellenben inni muszáj. |
|
A hozzászólás:
 |
molnarzsuzsa
2019-04-21 21:00:33
|
39812
|
Segítsetek! A nagyobb cicát elvittük orvoshoz, nem tudjuk mi a baja, zöld hányása után órák óta csak járkál és hunyorog, picit prüszköl is, és mi lehet, hogy amióta hazaértünk a másik cica fúj rá, aki addig életében nem fújt még. Ennek 1 napja. Nem esznek, nem is isznak rendesen, idegesek és mi is. Köszönöm előre a tanácsokat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|