Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tibicsoki19 Creative Commons License 2019-04-15 20:43:11 14948

Köszi a tippeket! Van pár baromfitartó a környéken ők biztos tudják mit hol lehet beszerezni.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2019-04-15 09:58:52 14947

Persze, hisz a vadon állatok se steril a körülményei. Gondolom, azét biztosan van valahol lakóterüretednél épitőanyag kereskedő, egy zsákos 0 - 4 homok (kb. 400,- Ft ) hónapokig elegendő. Mindenesetre keres a "fürj" szóra, google rengreng találatot ad, érdekes elolvasni, mielőtt neki indulin. Szóval először lakást szerezz, majd jöhet a bútor, fordítva nem ajánlott. 😂

Ha, nem tudsz takarmány venni, termelni, ne is kezdj állattartáshoz, az élelmiszer boltok többnyire nem tartanak állati takarmányt. 

Nem tudom hol élsz, de biztosan van a szomszédságodban szárnyas állattartó, talán tőluk tudnál tájékozódni a helyi viszonyokról. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!