|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2019-04-06 02:24:12
|
3946
|
Nem tudom elképzelni, hogy ilyentájban annyira rá lennének szorulva az efféle "folyadékforrásokat" keresni, van ezen kívül is elég, amit tudnak hasznosítani. Feltételezhetően a kérdéses méheknek van még téli élelmük (= cukor, mézként), azt hígítják vissza a számukra szükséges arányra, de ehhez tiszta vizet használnak inkább, harmatból meg pocsolyákból, vizekből (itatóból, ha van), ezen kívül virágport keresnek a fiasításhoz. Ha csak nem a kaptárba locsoltad, én nem aggódnék. |
|
A hozzászólás:
 |
No Home
2019-04-05 22:36:56
|
3945
|
Mert édes,Fele víz fele fagyálló keverési arány.Vagy abba bele sem kóstolnak csak ha cukor lenne a vízben? |
|
Előzmény:
 |
Jam Clerk
2019-04-05 20:23:32
|
3944
|
Miből feltételezed, hogy a méhek felinnák? Mennyi annak a víz- és/vagy cukortartalma? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|