Keresés

Részletes keresés

Jam Clerk Creative Commons License 2019-04-06 02:24:12 3946

Nem tudom elképzelni, hogy ilyentájban annyira rá lennének szorulva az efféle "folyadékforrásokat" keresni, van ezen kívül is elég, amit tudnak hasznosítani. Feltételezhetően a kérdéses méheknek van még téli élelmük (= cukor, mézként), azt hígítják vissza a számukra szükséges arányra, de ehhez tiszta vizet használnak inkább, harmatból meg pocsolyákból, vizekből (itatóból, ha van), ezen kívül virágport keresnek a fiasításhoz. Ha csak nem a kaptárba locsoltad, én nem aggódnék.

A hozzászólás:
No Home Creative Commons License 2019-04-05 22:36:56 3945

Mert édes,Fele víz fele fagyálló keverési arány.Vagy abba bele sem kóstolnak csak ha cukor lenne a vízben?

Előzmény:
Jam Clerk Creative Commons License 2019-04-05 20:23:32 3944

Miből feltételezed, hogy a méhek felinnák? Mennyi annak a víz- és/vagy cukortartalma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!