Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
abstand Creative Commons License 2019-04-05 21:13:00 33

Szia, köszönöm a válaszod.

Mostanában sok a dolgom, ezért nem tudtam még a Z6-al foglalkozni. A jövő héten

lesz rá alkalmam az AF-S 2,8/ 300-al kipróbálni.

Előzmény:
Edlac Creative Commons License 2019-04-05 19:37:22 32

Szia! Már nincs FX gépem. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!