Keresés

Részletes keresés

No Home Creative Commons License 2019-04-05 22:36:56 3945

Mert édes,Fele víz fele fagyálló keverési arány.Vagy abba bele sem kóstolnak csak ha cukor lenne a vízben?

A hozzászólás:
Jam Clerk Creative Commons License 2019-04-05 20:23:32 3944

Miből feltételezed, hogy a méhek felinnák? Mennyi annak a víz- és/vagy cukortartalma?

Előzmény:
No Home Creative Commons License 2019-04-05 12:47:06 3943

Sziasztok,ki folyt a fagyállóm a flakonból és a Méhek felisszák,nem halnak bele vagy csak macskákra hat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!