|
|
|
|
 |
Csimpolya
2019-04-03 15:02:37
|
87162
|
Nem, nem mondom, hogy minden macska egyforma, mert ennek az ellenkezőjét tapasztaltam és tapasztalom. viszont nem bánnám, ha ilyennel kedveskedhetnék neki! De ha nem, hát nem. Marad száz más megoldás. |
|
A hozzászólás:
 |
jégkirálynő
2019-04-02 20:06:44
|
87160
|
Kollegám macskáinak is vettem mentát egyidőben, mondhatni lexarták még száraz állapotban is.
Több cikkben olvastam, és tapasztalat is, hogy:
VAN macska, és
VAN egyéniség
és hogy ne mondjuk már, hogy minden macska egyforma.
Ez annyira hülyeség, mintha az emberekre ráhúznánk valami egyenruhát a személyiségek terén, mert emberek. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2019-03-29 17:56:44
|
87155
|
Én is próbálkoztam macskamentás játékkel, de csöppet sem érdekelte a macskámat. Lehet, hogy különc? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|