Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2019-04-02 20:44:58 22710

Szia!

Mihez kellene? Keltetőhöz azért tudod, hogy avult technológia, mint a petrólámpa fűtés. Egyébként itt a 22700 db hsz,-ben valahol, pár éve kínált valaki, talán kutasd fel.

 

A hozzászólás:
gorogjozsi Creative Commons License 2019-04-02 19:05:39 22709

Sziasztok, éter membránt keresek. Van valakinek eladó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!