Keresés

Részletes keresés

jégkirálynő Creative Commons License 2019-04-02 20:06:44 87160

Kollegám macskáinak is vettem mentát egyidőben, mondhatni lexarták még száraz állapotban is.

 

Több cikkben olvastam, és tapasztalat is, hogy:

 

VAN macska, és

VAN egyéniség

 

és hogy ne mondjuk már, hogy minden macska egyforma.

Ez annyira hülyeség, mintha az emberekre ráhúznánk valami egyenruhát a személyiségek terén, mert emberek.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2019-03-29 17:56:44 87155

Én is próbálkoztam macskamentás játékkel, de csöppet sem érdekelte a macskámat. Lehet, hogy különc?

Előzmény:
jégkirálynő Creative Commons License 2019-03-28 21:30:23 87153

A kishercegnőköcsögnek pár éve vettem egy cserepes macskamentát, mert láttam, ahogy euforikusan hentereg a valahonnan vett száraz macskamentában.

A cserepes növényt szépen felneveltem úgy, ahogy illik, szépen hozott új friss új hajtásokat...no innentől lexarta, nem kellett Őhencegnőségének.

 

Tapasztalat: valamiért a kiszáradt mentát kedveli (most kapott új kaparóbigyót száraz mentával meghintve...hentergés fullszázalékkal:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!