|
|
|
|
 |
halottcash
2019-03-29 17:26:57
|
39
|
Sosem értettem, h miért feltétlenül libsi az, aki nem a fideSS csecsbimbaján csüng?
Persze az egyszerű 2 bites logikában nem szabad értelmet keresni ..., nem istudom miért írtam ezt le? |
|
A hozzászólás:
 |
A pupák pék pókja
2019-03-29 16:39:29
|
38
|
Van annak realitása, h ezt a mindig, és mindenre "soros"-t benyeli még vki?
Pedig ez a helyzet.
A libsik érzik, hogy rövidesen követik a magyar SZDSZ-t....
És jól be vannak rezelve, ezért most semmi se számít.
Soros nyilván nem akarja, hogy utópiája a történelem szemétdombjára kerüljön, és mások pénzét nem kímélve mindent elkövet, hogy a libsuket hatalmon tartsa.
Most az fog eldőlni, hogy az EU megy a levesbe libsi vezetéssel, vagy konzervatív hagyományaiból újjáéled és megint talpra áll.
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|