Keresés

Részletes keresés

jégkirálynő Creative Commons License 2019-04-02 20:00:37 87159

Bele kell fetrengeni:D

 

A perzsa elég érdekes lesz, de furminátor:D))))

 

(még keresem, hogy hol lehet képet feltölteni manapság -rég jártam itt-....de ha megtalálom, akkor csatolok képet

A hozzászólás:
BENTA Creative Commons License 2019-03-29 15:10:31 87154

Szia Felség!

 

Mindenképpen bele kell feküdnie a boldogsághoz, vagy elég mondjuk párnahuzatba tölteni? Szerintem a perzsából az életben nem tudnám kikefélni. Köszi:)

 

Előzmény:
jégkirálynő Creative Commons License 2019-03-28 21:30:23 87153

A kishercegnőköcsögnek pár éve vettem egy cserepes macskamentát, mert láttam, ahogy euforikusan hentereg a valahonnan vett száraz macskamentában.

A cserepes növényt szépen felneveltem úgy, ahogy illik, szépen hozott új friss új hajtásokat...no innentől lexarta, nem kellett Őhencegnőségének.

 

Tapasztalat: valamiért a kiszáradt mentát kedveli (most kapott új kaparóbigyót száraz mentával meghintve...hentergés fullszázalékkal:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!