|
|
|
|
 |
jégkirálynő
2019-04-02 20:00:37
|
87159
|
Bele kell fetrengeni:D
A perzsa elég érdekes lesz, de furminátor:D))))
(még keresem, hogy hol lehet képet feltölteni manapság -rég jártam itt-....de ha megtalálom, akkor csatolok képet |
|
A hozzászólás:
 |
BENTA
2019-03-29 15:10:31
|
87154
|
Szia Felség!
Mindenképpen bele kell feküdnie a boldogsághoz, vagy elég mondjuk párnahuzatba tölteni? Szerintem a perzsából az életben nem tudnám kikefélni. Köszi:)
|
|
Előzmény:
 |
jégkirálynő
2019-03-28 21:30:23
|
87153
|
A kishercegnőköcsögnek pár éve vettem egy cserepes macskamentát, mert láttam, ahogy euforikusan hentereg a valahonnan vett száraz macskamentában.
A cserepes növényt szépen felneveltem úgy, ahogy illik, szépen hozott új friss új hajtásokat...no innentől lexarta, nem kellett Őhencegnőségének.
Tapasztalat: valamiért a kiszáradt mentát kedveli (most kapott új kaparóbigyót száraz mentával meghintve...hentergés fullszázalékkal:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|