Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Özil Creative Commons License 2019-03-29 09:16:09 3852

Szia köszönöm a tippet, megnézem  a Hevesthermet is. Az ETIK nyílászárókat nem nézted ? Móri ablakgyártó cég, Salamander profillal dolgoznak.

Előzmény:
gabo011 Creative Commons License 2019-03-28 17:08:27 3850

Szia!

A Hevesthermnél a Deluxe A-85 az Aluplast Ideal 8000-es profiljából készül! A többit passzolom, hogy melyik melyik! 

Az ablakuNK szerintem több gyárban is gyártat mert nem hiszem, hogy ennyi féle profilból gyártanának egy helyen. Hallottam már az Ablakszerker-ről is de azt a Trocal profilt itthon nem annyira kedvelhetik mert valóban szinte semmi infó nincs róla! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!