|
|
|
|
 |
jégkirálynő
2019-03-28 21:30:23
|
87153
|
A kishercegnőköcsögnek pár éve vettem egy cserepes macskamentát, mert láttam, ahogy euforikusan hentereg a valahonnan vett száraz macskamentában.
A cserepes növényt szépen felneveltem úgy, ahogy illik, szépen hozott új friss új hajtásokat...no innentől lexarta, nem kellett Őhencegnőségének.
Tapasztalat: valamiért a kiszáradt mentát kedveli (most kapott új kaparóbigyót száraz mentával meghintve...hentergés fullszázalékkal:)) |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|