Keresés

Részletes keresés

halottcash Creative Commons License 2019-03-26 11:41:59 34

ssy

ssy

ssy

ssy

A hozzászólás:
Harcossy Győző Creative Commons License 2019-03-25 20:43:32 33

A "magyar" az szitokszó nálad, "fö gellenzéki"?

Előzmény:
halottcash Creative Commons License 2019-02-03 12:57:05 30

Van bőr.

VASTAGON!

PERSZE NEM SZABAD EZEN MEGLEPŐDNI.

Pávatánc.

Tegnap leszo.lak.

Ma leköplek!!

Amúgy magyaroschan ...

 

https://civilhetes.net/szijjarto-harcra-szolit-brusszel-ellen-tegnap-meg-penzt-kert-onnan?fbclid=IwAR36jB7x0Bj0MjTSpJ7Ebve7h6FYMdZrFJje3kCqQQJpL0n4pAfZRD7natw

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!