Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2019-03-19 13:28:23 3843

Én "érzésből"

 

tudtam, hogy ez így rendben van, de meg nem tudtam volna mondani, hogy miért..

 

Pedig milyen pofonegyszerű, basszus...

köszi az infót...

 

:-))))

Előzmény:
Kisdi Creative Commons License 2019-03-19 12:00:03 3842

Ott minden ablak üvege hideg. Ott találkozik az üveg a kinti levegővel a vízkifolyón keresztül az üveg pereme.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!