Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2019-03-16 17:31:58 13775

Én itt pakolászok, meg ültetgetek, erre az időjósok mínuszokat ígérnek jövő hétre! Remélem, nem lesz igazuk, mert különben pakolgathaatok vissza. Igaz, nem a lépcsőházba, csak a szobába, de akkor is! Hát kellett nekem kaktusz? Igen, kellett és kell is.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2019-03-15 17:21:58 13774

Ma délelőtt rászántam magam, és az összes növényt kivittem az erkélyre. A macskám csak most volt hajlandó megbocsátani a felfordulást, ami okoztam. Még nem tudja, de két nap múlva még jobban kiszúrok vele, mert lekapcsolom a gázt.

Ami a növényeket illeti, jól teletek, csak kettő volt, ami nem bírta ki. Őket sajnálom, de sarjikák voltak, és nagy számban hagytak maguk után leszármazottakat. 

Újra szép lett az erkélyem, no meg a konyhaablak párkánya! Néhány kaktuszt át kellett volna ültetni, de nem volt földem. Tettem néhány találó megjegyzést az előrelátásommal kapcsolatban, de majd holnap bepótolom. Természetesen csak a macskakiállítás után!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!