|
|
|
|
 |
CBNora
2019-03-14 13:59:49
|
87145
|
Az egész csatorna zseniális, érdemes megnézni a többit is. De ez a kedvencem, és talán még az evolúcióról szóló sorozat. |
|
A hozzászólás:
 |
BENTA
2019-03-14 13:35:20
|
87144
|
Köszönöm, remek ez a videó. |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2019-03-12 09:08:42
|
87142
|
Lehet, hogy már szerepelt itt a fórumon, de nem lehet elégszer megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=2Ak9Cd4JW_k
Ha rossz kedvem van, azért nézem meg, hogy felvidítson, ha meg jó, csak dob rajta. Zseniális.
Nem biztos, hogy erről van szó, de ha igen, a stressz csak ront rajta...
Rakjatok be plusz alomtálat, a mi drága Hugyosunknak három is volt. Így sokkal ritkábban ment rossz helyre. Egyébként nála tényleg előfordult ez a nyavalya, voltak véres pisilőrohamai és érzékeny lelke volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|