|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2019-03-15 21:56:06
|
3941
|
Nem hiszem, hogy az egylépcsős áthozatal működhet ilyen kis távolságnál. Ha én gondolkodnék ilyesmin, valószínűleg röpkörzeten kívülre vinném őket néhány hétre, aztán vissza, az ilyen "vastag papírral szögeljük be a kijárót, szúrjunk tűvel rá lyukat, mire kirágják magukat újratájolnak" dolog szerintem nem igazán járható. |
|
A hozzászólás:
 |
dolmarCC
2019-03-13 07:31:02
|
3940
|
Helló!Esetleg valaki ki tudna segiteni egy kis tanáccsal?Szomszédból szeretné pár család méhet vásárolni az lenne a kérdésem hogy hogy csináljam h ne menyenek vissza mert kb 50m hoznám el őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|