Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
R_A_ Creative Commons License 2019-03-12 23:14:21 24

Valószínű, hogy csak a leméretezés a különbség.

PS Bicubic Sharper -rel csökkentem a méretet és néha kis USM is van rajta.

Előzmény:
Inhibace68 Creative Commons License 2019-03-12 21:35:35 21

Nagyon hasznosak a beillesztett képek annál is inkább, mert nekem úgy tűnik mintha nem is ugyanazzal a típussal készültek volna. Attila képei élesek, míg Edlac madaras képei nem igazán meggyőzőek, pedig a 400 2.8 nagyon jó obi. Elképzelhető, hogy a dedikált obikkal ennyivel jobb a váz? Az FTZ adapterrel egyébként milyen tapasztalatok vannak? (Már akinek van persze.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!