|
|
|
|
 |
BENTA
2019-03-14 13:35:20
|
87144
|
Köszönöm, remek ez a videó. |
|
 |
QQ
2019-03-12 21:32:05
|
87143
|
koszi ezen kinyultam :) |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2019-03-12 09:08:42
|
87142
|
Lehet, hogy már szerepelt itt a fórumon, de nem lehet elégszer megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=2Ak9Cd4JW_k
Ha rossz kedvem van, azért nézem meg, hogy felvidítson, ha meg jó, csak dob rajta. Zseniális.
Nem biztos, hogy erről van szó, de ha igen, a stressz csak ront rajta...
Rakjatok be plusz alomtálat, a mi drága Hugyosunknak három is volt. Így sokkal ritkábban ment rossz helyre. Egyébként nála tényleg előfordult ez a nyavalya, voltak véres pisilőrohamai és érzékeny lelke volt. |
|
Előzmény:
 |
QQ
2019-03-11 22:39:02
|
87141
|
Ha mar vizelet a tema. A multkori mindenbol ivo cica, ivartalanitott nosteny, fogta magat es ket hete a draga ikea kanapera pisilt ,nemakartuk elhinni mivel alig volt szaga azt hittuk a gyerkoc kulacsvize omlott oda. 3 napja megint ugyan oda, de most el is probalta kaparni, gyonyoruen nez ki. masfel eves, kinti benti cica volt. Most egesz telen bent volt. Semmi nem valtozott ami indokolna. 3 napja mar csak kinti cica. Szegeny nehezen fogja fel, mar a teto ablakon is be akar jonni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|